شیوه زندگیمدوپوشاکورزش ها

۱۲ مدل از ساک های پرفروش ماه | ساک ورزشی،کوله یا کیف چند کاره انتخاب شما چیست؟

ساک ورزشی باید خصوصیاتی چون قابل شست و شو بودن، سبکی، جادار بودن، زیبایی و مقاومت را دارا باشد. از طرفی برای خرید ساک ورزشی لازم نیست به تفاوت ساک ورزشی مردانه و ساک ورزشی زنانه فکر کنید چرا که ساک از آن چیز هایی نیست که جنسیت خاصی داشته باشد. برای خرید ساک ورزشی مردانه رنگ های تیره بیشتر استفاده می شوند و برای نوع زنانه آن شما مجاز به استفاده از هر رنگی هستید. البته رنگ هایی چون قرمز، آبی سبز و‌ زرد جنسیت خاصی ندارند و برای خرید ساک هایی با این رنگها دست شما کاملا باز است. ما در ادامه ۱۲ مدل ساک از پرفروش ترین محصولات ماه را برای شما گردآوری کرده ایم؛ کیفیت همه این محصولات تایید شده است البته تا دقایقی دیگر خودتان هم به این موضوع پی خواهید برد!

برای رفتن به باشگاه یک کیف ورزشی اسپرت زیبا نیاز داری و در کنارش می تونی از مقاله دمبل دیجی کالا و حرکات بدنسازی یا برنامه بدنسازی ما استفاده کنی.

درادامه همراه تیم خوب الفابلاگ باشید.

1_ ساک ورزشی مدل RF-02

این ساک ورزشی واقعا قیمت مناسبی دارد! با قیمتی بسیار ناچیز شما می توانید صاحب یک ساک ورزشی خوشرنگ، سبک و بسیار خوش دوخت شوید. این ساک ۱۲ رنگ تنوع رنگی، دو عدد دسته (بلند و کوتاه) و جیب داخلی برای نگهداری از اشیا کوچک دارد. هر چند که این کیف بافت نرمی دارد اما اصلا فکر نکنید که این باعث شکل بد آن می شود یا به اصطلاح ساک شل می ایستد.

ساک ورزشی مدل RF_02

۲_ ساک ورزشی چرم

یک ساک زیبا و انتخابی مناسب برای آقایان! البته این کیف برای بانوان هم استفاده می شود چرا که این ساک نیز از قانونی که گفتیم مستثنا نیست؛ ساک ورزشی زن و مرد نمی شناسد! شایان ذکر است بگوییم که چرم بکار رفته در این ساک چرم مصنوعی بوده و برای تولید آن هیچ حیوانی از بین نرفته است. این ساک دو نوع دسته بلند و کوتاه دارد، ضد آب است و یک نمونه های کپی از محصول اورجینال است همچنین در قسمت جلوی این کیف یک زیپ کوچک برای نگهداری از اشیا کوچک تعبیه شده است.

 ساک ورزشی چرم

۳_ ساک ورزشی طرح ریبوک

این ساک و دسته آن از جنس چرم مصنوعی هستند که به هیچ عنوان دچار ترک خوردگی و بلند شدن چرم نمی شوند همچنین الیاف این ساک‌ ورزشی جوری طراحی شده اند که داخل ساک دم نکند و بوی نامطبوع نگیرد. ساک ورزشی طرح ریبوک دو دسته کوتاه و یک دسته بلند دارد و زیپ های خارجی و جیب داخلی آن نگهداری از وسایل ریز و درشت شما را خیلی آسان می کنند.

ساک ورزشی طرح ریبوک

۴_ ساک ورزشی چرم ونوم

مگر همه ساک های ورزشی باید تیره و یک رنگ باشند وقتی می توان با رقص رنگها چنین سمفونی زیبایی ساخت؟ این ساک ورزشی جنس برزنتی بسیار مقاوم دارد و با این نوع پارچه بکار رفته در ساک ورزشی چرم ونوم خیال تان از بابت پارگی و تمام آسیب هایی که ممکن است به ساک ورزشی تان وارد شوند راحت باشد! این ساک ورزشی را با خیال راحت در ماشین لباسشویی بیندازید چرا که جنس انعطاف پذیر آن باعث می شود تا هیچ مشکلی برایش پیش نیاید. ویژگی دیگر ساک ورزشی ونوم دو دسته کوتاه و بلند است و باز و بسته شدن با زیپ.

ساک ورزشی چرم ونوم

۵_ ساک ورزشی مدل NK

تا اینجا بیشتر ساک های ورزشی از جنس چرم مصنوعی بوده اند اما نظر تان راجب یک جنس منعطف تر چیست؟ مثلا کیفی که سبک تر و لطیف تر باشد! خوب این ساک ورزشی دقیقا همان گزینه است! این ساک دو عدد جیب کشی دارد که قمقمه ورزشی تان را خوب سفت می کنند و نگه می دارند همچنین دو دسته کوچک و یک بند رو دوشی بلند قابل تنظیم از ویژگی های این محصول است. پوشش این ساک طرح نایک ضد آب و ضد آلودگی بوده و به راحتی در ماشین لباسشویی شسته می شود.

ساک ورزشی مدل NK

۶_ ساک ورزشی هنگلی

اگر می خواهید ساک زیبا تری داشته باشید مسلما باید بیشتر برای آن خرج کنید. به هر حال هر چقدر پول بدهی همان قدر آش می خوری دیگر، مگر نه؟ این ساک ورزشی پارچه محکم، قابل شست و شو و در عین حال نرم دارد، همچنین ساک ورزشی هنگلی دارای دو نوع دسته کوتاه و بلند محکم است که شانه یا دست شما را خسته نمی کنند و قابلیت تنظیم نیز دارد، جنس پارچه بکار رفته در این ساک ضد آب و ضد آلودگی بوده و جیب های زیپ دار ریز و درشت آن همه وسایل شما را در دل خود جای می دهند.

ساک ورزشی هنگلی

۷_ ساک ورزشی نایک

ساک ورزشی یا کوله؟ کدام بخریم؟ من یک پیشنهاد جالب تر دارم! چرا با خرید یک محصول از امتیاز هر دوشان بهره مند نشویم؟ بند های این کیف طوری طراحی شده اند که شما می توانید از این ساک هم به عنوان کوله و هم به عنوان ساک دستی یا رو دوشی استفاده کنید. جیب های داخلی و خارجی این محصول به شما امکان تفکیک کفش، کلید، موبایل ، لباس های تان و هر وسیله دیگری که در کیف تان جای می دهید را می دهند همچنین جنس پارچه بکار رفته در ساک ورزشی طرح نایک برزنت بسیار مقاوم، ضد آلودگی و ضد آب است که این هم امتیاز دیگری برای این ساک ورزشی به حساب می آید.

ساک ورزشی نایک

۸_ ساک ورزشی فوروارد

از جنس برزنت خوش تان نمی آید؟ چرم مصنوعی هم دوست ندارید؟ خوب پس به معرفی این محصول که از جنس پلی استر انعطاف پذیر است خوب گوش دهید که به کارتان می آید؛ ساک ورزشی فوروارد دارای زیپ هایی با قابلیت الصاق قفل، جیب های داخلی، دسته های کوتاه و دسته بلند رو دوشی است. این کیف بر خلاف ظاهرش تنها ۷۵۰ گرم وزن دارد و یک کیف سبک به حساب می آید که خود باری روی سنگینی وسیله های تان نخواهد شد و قابل شست و شو بودن این ساک در عین استحکام و زیبایی خصیصه ای است که خیلی مشتریان را به سمت خود کشانده.

ساک ورزشی فوروارد

۹_ ساک ورزشی برساد

چندی قبل ساک ورزشی معرفی کردیم که قابلیت تبدیل شدن به کوله را نیز دارا بود اما دیجی کالا هر لحظه برای ما شگفتانه تازه ای دارد! نظرتان راجب یک کیف ۴ کاره چیست؟ کیف برساد می تواند به حالت کوله، رو دوشی، دستی افقی و دستی عمودی مورد استفاده قرار بگیرد. مثل سایر محصولات ساک برساد نیز از جنس برزنت ضد آب، ضد آلودگی، قابل شست و شو و منعطف تولید شده است. کیف برساد جیب های زیادی دارد، بخش زیرین نرم آن موقع استفاده به عنوان کوله پشت شما را اذیت نمی کند و بخش مخصوص کفش هم دارد که با قابلیت تهویه هوا بوی نامطبوع را از ساک شما دور می کند.

ساک ورزشی برساد

۱۰_ کوله پشتی فوروارد

این کوله پشتی تفاوت چندانی با چمدان ندارد و در واقع این ساک یک کوله چمدان شو لقب دارد. از جاداری این محصول هر چقدر بگوییم کم است و تعداد دسته های آن نیز زیاد هستند. این کوله پشتی یک بند دارد که ساک را به کمر محکم می کند، دستگیره جلویی دارد، دو عدد جیب خارجی و یک جیب داخلی دارد و دیگر ویژگی منحصر به فرد این کوله بند هایی است که می توان به آنها حوله، پتو یا کیسه خواب بست. بند های تهویه هوا در کل کوله، قفل مرکزی ثقل کمری، پارچه ضد آب، نوار های با کیفیت الگانس و همه و همه باعث شدند تا این محصول علاوه بر ساک ورزشی به عنوان چمدان برای سفر های کوتاه مدت، طبیعت گردی و کمپینگ هم مورد استفاده قرار بگیرد.

 کوله پشتی فوروارد

۱۱_ کوله پشتی ۷۰ لیتری فوروارد

یک کیف یا ده کیف مسئله این است! این کوله علاوه بر خودش ۹ کیف دیگر نیز همراه خود دارد و شما می توانید آن را به صورت کوله ساده، کوله با همه جیب ها، کوله ای تنها با چند جیب و حتی هر جیب را به عنوان کیفی مجزا استفاده کنید. این جیب ها قابلیت اتصال و جدا شدن دارند، چرا که در پشت آنها علاوه بر جایی برای الصاق بند رو دوشی چسب هایی نیز تعبیه شده اند. این کیف یک دسته بکسلی برای حمل به صورت دستی، یک دسته از جنس نوار الگانس برای متصل کردن، دو دسته برای حمل به صورت کوله پشتی و یک بند رو‌ دوشی دارد. همچنین این کوله دارای دو پایه سوکت برای افزایش مقاومت کف کوله است.

کوله پشتی ۷۰ لیتری فوروارد

۱۲_ ساک ورزشی گوگانا

زیبایی این محصول ماندگار است! جنس برزنت ضد آب و ضد آلودگی بلبرینگ محصول این زیبایی را برای شما حفظ خواهند کرد. ساک‌ ورزشی گوگانا قابل شست و شو بوده، دو بند کوتاه و بلند و زیپ های مقاوم و روان دارد، جای مخصوص قمقمه در کنار آن تعبیه شده است و جیب بزرگی در قسمت جلویی آن وجود دارد.

ساک ورزشی گوگانا

هر کدام از ساک های ورزشی که ما در این مطلب برای شما معرفی کردیم بهترین قیمت های بازار هستند، به دفعات زیاد توسط مردم خریداری شده اند و نظرات مثبتی جلب کرده اند. با توجه به این ها حالا شما می توانید بدون دغدغه ای از بابت کیفیت هر کدام که به نیاز تان می خورد را برای خود انتخاب کنید و فقط همین موضوع را مد نظر قرار دهید. این بار خیال تان راحت باشد چرا که تحقیق ها، نگرانی ها و دنبال گشتن ها را ما انجام داده ایم.

کیف ورزشی دخترانه شیک دیجی کالا می خواهید؟ وارد مقاله کیف ورزشی دخترانه شیک دیجی کالا ما شوید و با انتخاب یک کیف مناسب خرید خود را نهایی کنید بدون هیچگونه شکی ما بهترین ها را به شما معرفی میکنیم.

نوشته های مشابه

یک دیدگاه

  1. برای باشگاه فقط ریبوک … تماااااااام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا