شیوه زندگیمدوپوشاک

کیف ورزشی دخترانه شیک دیجی کالا

کیف ورزشی دخترانه دیجی کالا

کیف ورزشی دخترانه مخصوص باشگاه چی بخریم ؟ مهم نیست چه باشگاهی میرید مهم ساکی است که بتواند تمامی وسایل شما را درون خود جای بدهد و عمر طولانی داشته باشد و بتوانید به غیر از باشگاه هم از آن کیف استفاده کنید ، امروز قصد داریم تمامی کیف هایی که مناسب باشگاه هستند را بررسی و شما را در خرید خود راهنمایی کنیم.

درادامه همراه تیم خوب الفابلاگ باشید.

ساک ورزشی چرم ونوم

کیف ورزشی دخترانه دیجی کالا

ساک ورزشی چرم ونوم در 5 رنگ متفاوت مشکی ، آبی ، سبز ، فیروزه ای ، سبز روشن از جنس پارچه با کیفیت برزنت ضد اب و قابل شست و شو ساخته شده است که دارای دو عدد دسته مقاوم است که حمل کردن کیف را راحت می کند ، کیف ورزشی دخترانه اگر مب خواهد قطعا این مورد جزو بهترین هاست و براحتی میتوان تمامی وسایلمان را درون آن جای دهیم.

ساک ورزشی دخترانه ، ساك ورزشي دخترانه

ساک ورزشی دخترانه

کیف دوشی دخترانه شیک دیجی کالا ، ساک ورزشی دخترانه در 8 رنگ متفاوت آبی ، قرمز ، صورتی ، نارنجی ، فیروزه ای ، یشمی ، لاجوردی ، زرد فلور سنت از جنس پارچه نرم در ابعاد 27*40 ساخته شده است دارای زیپ با قابلیت الصاق قفل و دو دسته مقاوم قابل تنطیم با سه تا جیب از جنس برزنت دارد که مقاوم در برار کشیدگی یا سنگینی در  کیف می باشد و موجب پاره شدگی کیف نمی شود نکته مثبت دیگر این کیف جنس آن به طوری است که با شستشو آسیب نمی بیند و بسیار کیفیت بالایی دارد.

ساک باشگاه دخترانه

ساک باشگاه دخترانه

ساک باشگاه دخترانه گوگانا در 3 رنگ متفاوت طوسی ، سرمه ای ، مشکی از جنس برزنت و مقاوم در برابر آب و قابلیت شست‌وشو بدون آسیب به ساک را دارد ، دارای یک بند بلند و قابل جدا شدن جهت حمل بصورت دوشی دارای دو دسته از جنس بدنه جهت حمل بصورت دستی دارای یک دسته در بالای ساک جهت حمل بصورت دستی دارای دو بند جدا شونده جهت استفاده بصورت کوله پشتی و نحوه باز و بسته شدن آن با زیپ است.

مدل کیف ورزشی دخترانه

مدل کیف ورزشی دخترانه

این مدل کیف ورزشی دخترانه در 5 رنگ متفاوت مشکی ، قرمز ، بنفش ، زرشکی ، سرخابی با جنس پلی‌استر دارای پوشش ضدآب و ضدآلودگی بلبرینگ می باشد و قابلیت قابلیت شست‌وشو بدون هیچگونه آسیبی به کیف می باشد ، دارای ۳ عدد جیب بیرونی جهت تفکیک وسایل دارای بند دوشی و پد داخلی سایز ۴۰ x ۲۵ x ۲۵ می باشد.

قیمت کیف باشگاه دخترانه

قیمت کیف باشگاه دخترانه

قیمت کیف باشگاه دخترانه ، این مدل کیف ورزشی دخترانه در 9 رنگ متفاوت زرد ، قرمز ، بنفش ، صورتی ، سرمه ای ، نوک مدادی ، نارنجی ، فیروزه ای ، آبی کم رنگ با جنس پلی‌استر دارای پوشش ضدآب و ضدآلودگی می باشد و قابلیت قابلیت شست‌وشو بدون هیچگونه آسیبی به کیف می باشد ، دارای یک جیب در جلو ۲ جیب توری در بغل ساک ورزشی دو دسته حمل بند دوشی بلند می باشد.

کوله پشتی دیجیکالا دخترانه

کوله پشتی دیجیکالا دخترانه

کوله پشتی دیجیکالا دخترانه ، این مدل کیف ورزشی دخترانه در 10 رنگ متفاوت مشکی ، صورتی ، آبی ، زرد ، بنفش ، سورمه ای ، نوک مدادی ، نارنجی ، سبز تیره ، لاجوردی با جنس پارچه نرم دارای پوشش ضدآب و ضدآلودگی می باشد و قابلیت شست‌وشو بدون هیچگونه آسیبی به کیف می باشد ، دارای یک جیب در جلو ۲ جیب توری در بغل ساک ورزشی دو دسته حمل بند دوشی بلند می باشد.

کیف باشگاه بدنسازی دخترانه

کیف باشگاه بدنسازی دخترانه

کیف باشگاه بدنسازی دخترانه مخصوص افراد حرفه ای ! اگر اهل ورزش به صورت مداوم هستید باید کیفی تهیه کنید که چندین سال برای شما کار کند ولی هزینه آن کمی بالاتر می باشد.

کیف باشگاه بدنسازی دخترانه دارای 5 رنگ مشکی ، قرمز ، سرمه ای ، یشمی ، زیتونی از جنس پارچه نرم و دارای دو عدد دسته محکم و ضخیم می باشد که دارای پوشش ضدآب و ضدآلودگی بلبرینگ و قابل شست و شو می باشد این ساک اسپرت استایل زیبایی دارد به طوری که هر آقا و خانمی میتواند استفاده کند.

کیف باشگاه دخترانه دیجی کالا

کیف باشگاه دخترانه دیجی کالا

کیف باشگاه دخترانه قیمت مناسب مخصوص افراد حرفه ای اگر دنبال کیفی می گردین که در همه جا بتوانید استفاده کنید قطعا جزو کیف های برتر و عالی می باشد و در رنگهای مختلفی مانند مشکی ، قرمز ، زرد ، صورتی ، سورمه ای ، زرشکی ، نارنجی ، سبز فسفری ، طوسی ، کالباسی ، زرد فسفری و جنس این کیف از پلی‌استر و قابلیت شست‌وشو بدون خراب شدن دارد جنس پارچه آن نرم و ضخیم می باشد ، یک جیب زیپدار در جلو ساک ورزشی یک جیب زیپ دار در بغل ساک ورزشی پارچه ضد آب مناسب باشگاه و استخر به طور کلی کیفی مقاوم می باشد.

کیف ورزشی کوچک دخترانه

کیف ورزشی کوچک دخترانه

کیف کمری پکینیو از جنس پارچه، نایلون در رنگ های متفاوت زرد ، سبز ، نارنجی ، سرخابی ، طوسی تیره و دارای جیب بیرونی، جیب داخلی، دارای یک محفظه اصلی می باشد که مناسب کوهنوردی مسافرت و پیاده روی طولانی از این قبیل کار ها می باشد.

ساک

ساک وسیله ای است جهت قرار دادن وسایل مورد نیاز خود درون آن مثلا ما میخواهیم بریم باشگاه لباس و کفش و … مورد نیاز باشگاه خود را می توانیم درون آن قرار دهیم و دسته های نرم و قوی آن را با خود  حمل و نقل کنیم.

ساک ورزشی زنانه مناسب قیمت و جنس خوب می خواهید در بالا به شما توضیحات کامل را داده ایم.

کیف ورزشی دخترانه شیک دیجی کالا

کیف ورزشی دخترانه شیک دیجی کالا را به شما معرفی کردیم می توانید یک کیف مناسب سلیقه و بودجه خود انتخاب و خرید خود را انجام دهید اگر نیاز به حرکات بدنسازی یا برنامه بدنسازی دارید کلیک کن.

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا