پرهزینه‌تر از رئال مادرید، بارسلونا، منچسترسیتی و همه تیم‌های ایتالیایی تمام خریدهای ناتینگهام فارست، فعال‌ترین باشگاه در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۲

پرهزینه‌تر از رئال مادرید، بارسلونا، منچسترسیتی و همه تیم‌های ایتالیایی تمام خریدهای ناتینگهام فارست، فعال‌ترین باشگاه در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۲

پرهزینه‌تر از رئال مادرید، بارسلونا، منچسترسیتی و همه تیم‌های ایتالیایی

تمام خریدهای ناتینگهام فارست، فعال‌ترین باشگاه در نقل و انتقالات تابستان ۲۰۲۲

به گزارش آلفابلاگ :ناتینگهام فارست بدون شک فعال ترین تیم در پنج لیگ معتبر اروپا در بازار نقل و انتقالات تابستانی ۲۰۲۲ بوده است.

ناتینگهام فارست که به عنوان سومین تیم از چمپیونشیپ به فصل ۲۰۲۲-۲۳ لیگ برتر انگلیس راه یافت، فعال ترین تیم در بازار نقل و انتقالات تابستانی بود.

حفظ در بازار تابستان ۲۰۲۲، ناتینگهام فارست انقلاب بزرگی در تیم خود ایجاد کرد و ۲۱ بازیکن جدید به خدمت گرفت. از این ۲۱ بازیکن جدید، ۳ بازیکن قرضی راهی تیم های دیگر شدند و ۱۸ بازیکن دیگر در لیست این تیم حضور دارند.

ناتینگهام فارست ۱۶۲ میلیون یورو برای جذب این ۲۱ بازیکن هزینه کرده است. این در حالی است که آنها کمتر از ۱۰ میلیون یورو از فروش بازیکنان خود درآمد داشتند و مانند بسیاری از تیم های انگلیسی، ترازنامه آنها در این پنجره بیش از ۱۰۰ میلیون یورو منفی است.

تمام تیم های ایتالیایی، رئال مادرید، بارسلونا، پاری سن ژرمن، بایرن مونیخ و حتی منچسترسیتی در این پنجره نقل و انتقالات کمتر از ناتینگهام فارست خرج می کنند.

همه بازیکنان ناتینگهام فارست در پنجره نقل و انتقالات هزینه کردند.

مطالعه کنید:  رسمی؛ قرارداد راس بارکلی با چلسی فسخ شد

مدیر

0 دیدگاه

مقالات مرتبط

کجای سایت تبلیغات نیاز دارید؟ شما میتوانید برای خرید رپورتاژ یا بک لینک و حتی تبلیغات بنری یا… به پشتیبانی پیام دهید.

آلفابلاگ