شیوه زندگیورزش ها

قیمت دمبل 1 کیلویی دیجی کالا

قیمت دمبل 1 کیلویی دیجی کالا

«دمبل ایروبیک 2 پک 1 کیلوگرمی روکش دار» ساختاری ساده اما مناسب برای استفاده در انواع ورزش ها دارد و به خوبی می توان از آن برای تقویت گروه های عضلانی مختلف بدن استفاده کرد. وجود روکش برای این محصول نیز باعث دوام آن می شود و تا مدت ها می توانید از آن احساس رضایت کنید.

قیمت دمبل 1 کیلویی 

امروزه یکی از پرطرفدارترین ورزش ها تمرینات خانگی یا بدنسازی با دمبل است. دمبل در اکثر خانه ها یافت می شود. بیشتر عضلات بالاتنه با استفاده از دمبل تقویت می شوند. البته هرکسی که با دمبل تمرین کرده است با غلت زدن ناخواسته و آزاردهنده مواجه شده است. یکی از راه حل های این مشکل هندسی ساخت این دمبل ها است. “دمبل هوازی 1 کیلوگرمی پوشیده شده – دو عدد” با شکل هندسی جدید خود باعث می شود پس از تمرین و استراحت بدون نگرانی از غلت زدن، آن را به راحتی روی زمین قرار دهید.

دمبل ها در وزن های مختلف و انواع مختلفی وجود دارند. این دمبل قابلیت اضافه وزن را ندارد. یک پوشش پلاستیکی بسیار محکم دور این دمبل کشیده شده است تا از آلودگی، زنگ زدگی و آسیب به محصول جلوگیری کند. روکش این دمبل به گونه ای طراحی شده است که به کف دست آسیبی وارد نمی کند و از آسیب دیدگی و قرار گرفتن آن بر روی دست جلوگیری می کند.

دمبل یک کیلویی دیجی کالا

دمبل دو تکه روکش دینامیک: دمبل روکش دینامیک باکیفیت ترین و بهترین نوع دمبل است که می تواند در ایروبیک، تناسب اندام، کراس فیت و ورزش خانگی استفاده شود. دمبل‌های روکش‌شده پویا با محدوده وزنی از سبک‌ترین تا سنگین‌ترین می‌توانند برای همه ورزشکاران از مبتدی تا حرفه‌ای، مردان، زنان و نوجوانان استفاده کنند. وزنه های سبک تر این دمبل ها برای شروع ورزش مخصوصا ورزش هایی مانند ایروبیک و بدنسازی برای چربی سوزی و کاهش وزن مناسب است.وزنه های سنگین تر برای عضله سازی و تمرینات حرفه ای مناسب تر است. دمبل ها یک جفت هستند و قیمت درج شده برای یک جفت دمبل می باشد. دمبل های یک کیلویی برای افراد مبتدی و حرکات سریع مناسب است. برای گرم کردن بدن بسیار مناسب است و می توانید از این وزنه با دمبل برای شروع تمرین خود استفاده کنید. این وزن دمبل در بین خانم ها بسیار محبوب است زیرا حجم اضافی در بدن ایجاد نخواهد کرد.

به ویژه بهترین انتخاب برای تمرینات چربی سوزی و چابکی است. دمبل ها برای ایجاد تعادل در دو طرف بدن و شکل دهی مناسب ماهیچه ها نسبت به سایر تجهیزات ورزشی ترجیح داده می شوند. مزایای دمبل وزن پویا: – روکش بسیار با کیفیت و ماندگاری و ماندگاری بسیار بالا نسبت به سایر برندها – استفاده از مواد اولیه بسیار مرغوب در ساخت – بدون ایجاد حساسیت یا بوی نامطبوع به روکش – رنگ های شفاف و بسیار زیبا بدون هیچ گونه رنگی. حباب یا تاریکی -طراحی استاندارد و ارگونومیک دسته باعث راحتی دست در هنگام استفاده می شود و آسیبی به مچ دست ورزشکار نمی رساند – روکش نرم پی وی سی با خاصیت ضد تعریق که از لیز خوردن دمبل در حرکات سریع جلوگیری می کند – خرید مستقیم از فروشگاه رسمی و اختصاصی تناسب اندام فروش محصولات با وزن پویا – تضمین و تضمین کیفیت و سلامت محصول

دمبل 1 کیلویی دیجی کالا

امروزه یکی از پرطرفدارترین ورزش ها تمرینات خانگی یا بدنسازی با دمبل است. دمبل در اکثر خانه ها یافت می شود. بیشتر عضلات بالاتنه با استفاده از دمبل تقویت می شوند. البته هرکسی که با دمبل تمرین کرده است با غلت زدن ناخواسته و آزاردهنده مواجه شده است. یکی از راه حل های این مشکل مربعی ساختن دمبل است. “دمبل مخصوص ایروبیک روکش نیم کیلویی – دو تکه” با شکل مربعی خود به شما این امکان را می دهد که بعد از تمرین آن را روی زمین بگذارید و بدون نگرانی از غلت زدن استراحت کنید. دمبل ها در وزن های مختلف و انواع مختلفی وجود دارند.

این دمبل قابلیت اضافه وزن را ندارد. یک پوشش پلاستیکی بسیار محکم دور این دمبل کشیده شده است تا از آلودگی، زنگ زدگی و آسیب به محصول جلوگیری کند. روکش این دمبل به گونه ای طراحی شده است که به کف دست آسیبی وارد نمی کند و از آسیب دیدگی و قرار گرفتن آن بر روی دست جلوگیری می کند.

وزنه یک کیلویی دیجی کالا

دمبل یکی از وسایل ورزشی است که تقاضای زیادی در بین ورزشکاران دارد. دمبل های بدنسازی به شکل خاصی به عضله سازی و تناسب اندام کمک می کنند. یکی از مزایای استفاده از دمبل که مربیان بدنسازی بر آن تاکید دارند، حالت دادن و تقویت بدن است. کاربرد کلی دمبل برای تقویت عضلات، ماهیچه ها و بازوها است. دمبل ها محدودیت جنسیتی ندارند و هم مردان و هم زنان از آن استفاده می کنند. طبیعتاً خانم ها به دلیل شرایط بدنی متفاوت باید از دمبل های متفاوتی استفاده کنند.

. یکی از ویژگی های منحصر به فرد دمبل این است که خرید دمبل و استفاده از مجموعه دمبل در تمرینات به دلیل اعمال فشار یکسان به دو طرف بدن، نسبت تقارن و خوش فرم بودن دو طرف بدن است. دمبل های زنانه از نظر سبکی و وزن با مردان متفاوت است. برای دمبل های زنانه معمولا از روکش های پلاستیکی با ترکیب رنگ های مختلف استفاده می شود. دلیل استفاده از این پوشش پلاستیکی این است که افراد در حین ورزش کمتر به خود آسیب می رسانند.

دیجی کالا دمبل یک کیلویی

دمبل ایروبیک 2 پک 1 کیلوگرمی روکش دار» ساختاری ساده اما مناسب برای استفاده در انواع ورزش ها دارد و به خوبی می توان از آن برای تقویت گروه های عضلانی مختلف بدن استفاده کرد. وجود روکش برای این محصول نیز باعث دوام آن می شود و تا مدت ها می توانید از آن احساس رضایت کنید.

قیمت دمبل 1.5 کیلویی،قیمت دمبل 1/5 کیلویی

دمبل برای بدنسازی و ایروبیک ساختاری ساده و روکش دار دارد.

شش ضلعی می باشد و در پنج رنگ مختلف موجود می باشد.

قیمت دمبل یک کیلویی

ابعاد این دمبل ۱۵x۴x۳ سانتی‌متر می باشد.وزن هر دمبل ۱ کیلوگرم است.قطر میله ۲۵ میلی‌متر می باشد.نوع دسته ان روکش‌دار است و مناسب برای ورزش هوازی و رسیدن به تناسب اندام است.

قیمت دمبل یک کیلویی دیجی کالا

ابعاد این دمبل ۱۵×۴×۴ سانتی‌متر می باشد.وزن هر دمبل ۱ کیلوگرم است.قطر میله های ان ۲۰ میلی‌متر است.شکل وزنه ان  شش‌ضلعی می باشد.نوع دسته ان روکش‌دار است.

قیمت دمبل یک کیلویی در دیجی کالا

دمبل یکی از وسایل ورزشی است که تقاضای زیادی در بین ورزشکاران دارد. دمبل های بدنسازی به شکل خاصی به عضله سازی و تناسب اندام کمک می کنند. یکی از مزایای استفاده از دمبل که مربیان بدنسازی بر آن تاکید دارند، حالت دادن و تقویت بدن است. کاربرد کلی دمبل برای تقویت عضلات، ماهیچه ها و بازوها است. دمبل ها محدودیت جنسیتی ندارند و هم مردان و هم زنان از آن استفاده می کنند. طبیعتاً خانم ها به دلیل شرایط بدنی متفاوت باید از دمبل های متفاوتی استفاده کنند.

قیمت وزنه یک کیلویی

«دمبل ایروبیک روکش‌دار 2 کیلوگرمی بسته دو عددی» دارای ساختاری ساده ولی مناسب بوده که به خوبی می‌تواند برای استفاده در انجام انواع حرکات ورزشی و تقویت گروه‌های مختلف عضلانی بدن مورد استفاده قرار بگیرد. استفاده از روکش برای این دمبل‌ها نیز موجب می‌شود تا دوام بالایی داشته باشند و بتوان برای مدتی طولانی از آن‌ها برای ورزش کردن بهره برد.

دمبل یک و نیم کیلویی دیجی کالا

این دمبل در پنج رنگ متفاوت موجود می باشد و ساختاری زیبا دارد.دمبل یکی از وسایل ورزشی است که تقاضای زیادی در بین ورزشکاران دارد. دمبل های بدنسازی به شکل خاصی به عضله سازی و تناسب اندام کمک می کنند. یکی از مزایای استفاده از دمبل که مربیان بدنسازی بر آن تاکید دارند، حالت دادن و تقویت بدن است. کاربرد کلی دمبل برای تقویت عضلات، ماهیچه ها و بازوها است. دمبل ها محدودیت جنسیتی ندارند و هم مردان و هم زنان از آن استفاده می کنند. طبیعتاً خانم ها به دلیل شرایط بدنی متفاوت باید از دمبل های متفاوتی استفاده کنند.

 

نوشته های مشابه

دکمه بازگشت به بالا