سال ۲۰۰۷ هم تیم آزاد روسیه، نتایج بد فرنگی را جبران کرد واکنش کنایه‌آمیز سرمریی تیم ملی کشتی آزاد؛ درستکار: کشتی آزاد با فرنگی اصلا قابل قیاس نیست!

سال ۲۰۰۷ هم تیم آزاد روسیه، نتایج بد فرنگی را جبران کرد واکنش کنایه‌آمیز سرمریی تیم ملی کشتی آزاد؛ درستکار: کشتی آزاد با فرنگی اصلا قابل قیاس نیست!

سال ۲۰۰۷ هم تیم آزاد روسیه، نتایج بد فرنگی را جبران کرد

واکنش کنایه‌آمیز سرمریی تیم ملی کشتی آزاد؛ درستکار: کشتی آزاد با فرنگی اصلا قابل قیاس نیست!

به گزارش آلفابلاگ :سرمربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان گفت: نحوه آماده سازی، انتخاب و آنالیز ما با کشتی ما کاملا متفاوت است و قابل مقایسه نیست.

سرمربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان نسبت به ناکامی کشتی گیران فرانسوی در مسابقات جهانی واکنش کنایه آمیزی نشان داد.

پیمان درسکار سرمربی تیم ملی کشتی آزاد کشورمان در حاشیه تمرین آزادکاران در محل برگزاری مسابقات جهانی کشتی ۲۰۲۲ – بلگراد گفت:ما برای موفقیت به صربستان آمدیم و مطمئنم در این دوره بهترین نتیجه تاریخ کشتی ایران را به دست خواهیم آورد زیرا تیم تمرینات خوبی دارد و حریفان را هم به خوبی آنالیز کرده ایم.
وی درباره اتفاقاتی که برای تیم ملی کشتی رخ داد گفت:

نتایج کشتی آزاد نباید روی کشتی گیران تأثیر بگذارد زیرا این دو دسته کاملاً از هم جدا هستند. ما در تحویل رایگان کاملاً متفاوت از آنها عمل کردیم. روش های تمرین، انتخاب و آنالیز ما با کشتی کاملا متفاوت است و قابل مقایسه نیست.
دراشکار با اشاره به اتفاقاتی که در مسابقات جهانی کشتی باکو-باکو در سال ۲۰۰۷ رخ داد، خاطرنشان کرد:

در این دوره از رقابت ها تیم کشتی روسیه به یکی از بدترین نتایج تاریخ خود دست یافت اما تیم آزاد موفق شد از ۷ وزن ۶ مدال طلا کسب کند و تمامی نتایج جبران شد.

مطالعه کنید:  پاری سن ژرمن دوست نزدیک کیلیان ام باپه را به کادر رسانه ای باشگاه اضافه کرد

مدیر

0 دیدگاه

مقالات مرتبط

کجای سایت تبلیغات نیاز دارید؟ شما میتوانید برای خرید رپورتاژ یا بک لینک و حتی تبلیغات بنری یا… به پشتیبانی پیام دهید.

آلفابلاگ